Prima victimă în 2012 a fost Claudia Pop care s-a accidentat la genunchi la un antrenament și a suferit o întindere de ligamente. Iar Claudia se vede nevoită sa stea deoparte pînă pe 12 februarie. A urmat vineri seara Annemarie Părău.
Conducătorul de joc al CSM –ului a sărit la o recuperare ofensivă moment în care a fost lovită cu capul în bărbie de o colegă!!!
Verdictul medicilor… fractură de mandibulă.
Annemarie Părău va fi operată azi la Cluj Napoca și va lipsi mai mult ca sigur două luni din echipă. ”Am avut ghinion…ce pot să spun. Am sărit după acea minge iar dezechilibrată, Moni Ivan m-a lovit cu capul în bărbie. Sper să revin cît mai curînd…”, spune Annemarie Părău.
Contează acum mai puțin în cît timp Anne va reveni pe teren , important pentru ea e să treacă cu bine peste acest moment nefericit.
CSM Satu Mare va întîlni joi pe Olimpia Brașov, iar apoi sîmbătă pe CSM Tîrgoviște , ambele partide fiind programate în sala LPS.
Locale
Politica
Luni, 06 Februarie 2012
Annemarie Părău are fractură de mandibulă
Infirmerie arhiplină la CSM Satu Mare! După ce handbaliștii Surducan, Mateiaș și Gălan sînt nevoiți să stea departe de sală din motive medicale iată că nici echipa de baschet nu e scutită de astfel de probleme legate de accidentări.
Login to post comments
Online
Avem 56 vizitatori online
Horoscop
accident
alegeri
bani
baschet
basescu
boc
buget
Carei
concert
concurs
contrabanda
copii
csm satu mare
cs unio
dans
divertisment
economie
elevi
externe
fotbal
greva
guvern
handbal
judet
judo
locale
olimpia
parlament
pdl
politica
ponta
primarie
psd
romani
Romania
sah
salarii
satmareni
satu mare
satumare
schengen
senat
social
sport
tigari
udmr
UE
Ungaria
USL
victor ponta
Arhiva emisiuni
- Caleidoscop din Oas
- Ceaiul de dimineata
- Cu cartile pe masa
- Muzica si voie buna
- Ora adevarului
- Editie Speciala
- Nord Vestival
- Viata la tara
- Talk Show cu Valeriu Ioan
- Scoala Satmareana
- Incursiune in cotidian
- Glasul bisericii
- Amazonia
- Saptamana sportiva
- Oameni si fapte
- Stiri
- Lumea Afacerilor
- La izvor de cant si dor
- Alb si Negru
- Lumea copiilor
- Umanitar
- NVedem la TV
- The Smart Show
- Lifestyle
- Sarbatori
- Fata in fata
- Publicitate
- Florisal
- Actualitate careiana
- Cant ce-mi spune inima
- Primarul la raport
- Eu cu cine votez
Anunt Publicitar
|
Vând casă în Carei, pe strada Albinelor nr. 49, în zonă centrală, cu suprafaţă totală de 16 ari, construită în 1970 şi compusă din: două camere, două holuri, bucătărie, baie, cămară de alimente, pivniţă, racordată la sistemul public de apă - canal, gaz şi curent electric, cu fundaţie de piatră de munte, fără igrasie şi cu posibilitate de mansardare. Preţ 35000 Euro negociabil. Informaţii la numerele de telefon: 0261864177 şi 0762647154. |










